Dlaczego laserowe wybielanie zębów jest lepsze od innych metod? Dlaczego laserowe wybielanie zębów jest lepsze od innych metod?

Dlaczego laserowe wybielanie zębów jest lepsze od innych metod?

  • -

Dlaczego laserowe wybielanie zębów jest lepsze od innych metod?

W czym laserowe wybielanie zębów w Gdańsk wyprzedza inne metody dbania o biel uśmiechu? Nie tylko w skuteczności, ale także i w oszczędności czasu i… pieniędzy.

Wyższa skuteczność = lepsze efekty

Wybielanie zębów metodą laserową przynosi widoczne efekty – potwierdzają to tysiące osób, które poddały się zabiegowi w White&Beauty. Po zabiegu zęby stają się jaśniejsze o kilka, a czasem nawet kilkanaście tonów. Dokładną różnicę można zobaczyć dzięki skali, do której porównuje się kolor zębów. Pierwszy raz robi się to przed zabiegiem, by sprawdzić odcień wyjściowy. Drugi raz po zabiegu, żeby zobaczyć różnicę, jaka zaszła. Zmiana często bywa diametralna!

Skuteczność tego zabiegu jest dużo wyższa niż w przypadku metod, które można stosować w domu – past wybielających, pasków wybielających itd. Połączenie działania specjalistycznego żelu oraz światła emitowanego przez lampę skutkuje natychmiastowym wybieleniem, które utrzymuje się przez wiele miesięcy.

Natychmiastowy rezultat = oszczędność czasu

Nie trzeba poświęcać tygodni (jak w przypadku pasków wybielających) czy też miesięcy (w przypadku stosowania past wybielających), żeby zobaczyć efekt wybielenia. Dzięki metodzie laserowej jest on widoczny od razu. Żel nakładany na zęby jest aktywowany przez światło lampy, dzięki czemu błyskawicznie następują procesy utleniania (usuwania przebarwień). Rezultat wybielanie zębów w Gdańsk jest satysfakcjonujący i łatwo zauważalny, podczas gdy w przypadku innych metod często okazuje się niewystarczający.

Długotrwały efekt = oszczędność pieniędzy

Trwałość efektu w głównej mierze zależy od stylu życia, tzn. od stosowanej diety, palenia papierosów, higieny jamy ustnej. Zwykle utrzymuje się jednak przez okres od 6 miesięcy do 2 lat. To oznacza, że właśnie przez tyle czasu nie musimy się martwić o kolor naszych zębów i tracić energii oraz pieniędzy na kolejne zabiegi wybielające.

Można oczywiście regularnie odświeżać otrzymany efekt, np. używając specjalistycznych preparatów do pielęgnacji wybielanych zębów (musu wybielającego i kredki wybielającej) albo (po kilku miesiącach od wybielania zębów) zapisując się na zabieg uzupełniający w naszym gabinecie w Gdańsku, składający się z dwóch 10-minutowych naświetlań. Dzięki temu biel będzie podkreślona i utrzyma się jeszcze dłużej!

2

wybielanie zębów w Gdańsku

Zapraszamy na wybielanie zębów w Gdańsk – zabieg bezpieczny, skuteczny i komfortowy, dzięki któremu Twój uśmiech stanie się naprawdę piękny!