Laserowe wybielanie zębów | Laserowe wybielanie zębów |

Laserowe wybielanie zębów

Zabieg laserowego wybielania zębów wykonuje się za pomocą organicznego żelu oraz specjalistycznego akceleratora halogenowego. Żel nakłada się na zęby i poddaje działaniu akceleratora, dzięki czemu zęby rozjaśniają się. Czynność powtarza się podczas jednego zabiegu 3 razy po 15 minut, czyli cały trwa 45 minut.

Jak działa akcelerator? Emituje on niebieskie światło o bardzo wysokiej częstotliwości, które aktywuje nałożony na zęby wybielający żel. Emitowane światło ma długość fali między 480 a 520 nanometrów, a filtrowane jest przez 12 tysięcy światłowodów o długości fali ponad 1,6 kilometra oraz specjalistyczny układ optyczny. Filtrowanie pozwala na całkowitą eliminację szkodliwego światła podczerwonego oraz ultrafioletowego. Powstałe w tym procesie „zimne światło” pozwala w ciągu 15 minut usunąć kilkuletnie przebarwienia. Metoda wybielania zębów polecana jest szczególnie dla osób, które spożywają wiele substancji barwiących zęby, np. kawa, wino czy palą papierosy. Rezultaty utrzymują się od 6 miesięcy do 2 lat!

Akcelerator halogenowy to specjalistyczny i zaawansowany system filtrujący, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Jest najlepszy na rynku! Ciepło oraz szkodliwe  światło ultrafioletowe filtrowane jest przez ponad 12 tys. światłowodów oraz specjalne szkła optyczne. Szybkie i trwałe rezultaty są możliwe dzięki zastosowaniu żarówki halogenowej 150 W, która emituje intensywne światło niebieskie d długości fali 480-520 nanometrów. Wyższy komfort i mniejsze prawdopodobieństwo występowania nadwrażliwości możliwe jest dzięki wydzielaniu najniższej temperatury, jeśli porównamy to urządzenie z innymi występującymi na rynku.

2b