O nas O nas

O nas

White & Beauty w Gdańsku jest firmą, która działa na podstawie franczyzy. Dzięki temu korzystamy z doświadczenia marki, która od lat istnieje na rynku wybielania zębów. White & Beauty wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, skąd pochodzi powiedzenie „hollywoodzki uśmiech”.

W  Gdańsku już od kilku lat mogą się Państwo cieszyć własnym gabinetem White & Beauty. Zdobywane doświadczenie pozwala na podnoszenie jakości naszych usług. Sprzęt sprowadzany ze Stanów Zjednoczonych, czyni White & Beauty w Gdańsku liderem na lokalnym rynku wybielania zębów.

Marka White & Beauty cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, czego dowodem są otrzymywane odznaczenia, np. Znak Jakości Groupon.

o-nas-reklamy

 

 

Przebarwienia zębów wbrew powszechnej opinii, że można ich uniknąć, pojawiają się u każdego. Oczywiście istnieją czynniki, które przyśpieszają proces powstawania przebarwień. Korzystając z naszych usług, już podczas pierwszej wizyty możesz zwalczyć kilka lat zaniedbań w tej kwestii. Rozjaśnienie jest możliwe nawet o 14 odcieni, zaś rezultatami cieszyć się będziesz od 6 miesięcy aż do 2 lat! Najważniejsze jest to, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Efekty mogą Państwo zobaczyć w „Zabieg – przed i po”.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz opinie o White & Beauty w Gdańsku 

Zobacz opinie o White & Beauty w Gdańsku