Perfekcyjny uśmiech – Ty też na niego zasługujesz! Perfekcyjny uśmiech – Ty też na niego zasługujesz!

Perfekcyjny uśmiech – Ty też na niego zasługujesz!

  • -

Perfekcyjny uśmiech – Ty też na niego zasługujesz!

Marzysz o perfekcyjnym uśmiechu? Być może jesteś tylko o krok od niego! Wystarczy odpowiednia pielęgnacja zębów oraz zabieg wybielania, a Twój uśmiech może być porównywalny do tych, które błyskają do nas z okładek czasopism.

Co to znaczy „perfekcyjny uśmiech”?

  • Zdrowe zęby i dziąsła

Najważniejsze w pięknym wyglądzie zębów jest ich zdrowie. Jeśli dbamy o higienę jamy ustnej, to mamy za sobą już ten najważniejszy krok do osiągnięcia pięknego uśmiechu. Musimy myć zęby przynajmniej dwa razy dziennie i nie zapominać o nici dentystycznej oraz płynach do płukania jamy ustnej. Szczoteczka o odpowiedniej miękkości zapobiegnie podrażnieniom dziąseł, a właściwie dobrana pasta do zębów usunie bakterie i pomoże zapobiec powstawaniu trwałych przebarwień.

Drugim ważnym krokiem jest to, by być pod stałą opieką stomatologa. Regularne wizyty dwa razy w roku dają szanse na utrzymanie zębów w zdrowiu. Dzięki temu bowiem wszystkie powstające ubytki można szybko wyleczyć. U stomatologa warto też wykonywać regularnie skaling i piaskowanie, czyli usuwanie kamienia i osadu nazębnego. Dzięki temu zęby zachowają estetyczny, zdrowy wygląd.

  • Śnieżnobiały kolor

Oprócz tego, że żeby muszą być zdrowe, powinny też pięknie wyglądać. A pięknie to znaczy biało! Przebarwienia na zębach nie prezentują się zbyt estetycznie, znacznie obniżają atrakcyjność i sprawiają, że właściciel takiego uśmiechu pokazuje go światu bardzo rzadko – po prostu wstydzi się swoich zębów.

Można to łatwo zmienić. Wybielanie zębów w Gdańsku to szybka i niedroga metoda na poprawienie wyglądu swoich zębów na długie miesiące. Zabieg laserowego wybielania trwa ok. 45 minut, a w Gdańsku kosztuje już od 99zł. Dzięki niemu z zębów mogą zniknąć przebarwienia, które powstawały przez wiele lat.

  • Szczery uśmiech każdego dnia

Perfekcyjny uśmiech to przede wszystkim szczery uśmiech! Taki, którym obdarzamy z życzliwością wszystkich wokół i taki, którego nie musimy się wstydzić – a wręcz przeciwnie, chcemy go pokazywać jak najczęściej. Odpowiednia higiena zębów, ich zdrowie oraz zabiegi takie jak wybielanie zębów sprawiają, że uśmiech jest piękny i satysfakcjonujący, a dzięki temu także częściej pojawia się na twarzy.

Walczmy o swój perfekcyjny uśmiech, bo to on sprawia, że w naszym życiu jest więcej optymizmu, życzliwości i wiary w siebie!