Różnica między lampą LED a Premium? Różnica między lampą LED a Premium?

Różnica między lampą LED a PREMIUM?

  • -

Różnica między lampą LED a PREMIUM?

Nie wiesz z jakiej lampy skorzystać? Wahasz się czy „droższa” lampa na pewno jest lepsza? Zapoznaj się z podstawowymi różnicami między obiema lampami i wybierz odpowiednią dla siebie.

Charakterystyka lampy PREMIUM


_MG_9606a
Lampa Premium inaczej zwana akceleratorem halogenowym jest to sprzęt renomowanej firmy, którego efekty zadowolą nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Charakteryzuje się bardzo długą wiązką lasera, czyli emitue intensywne niebieskie światło o długości fali między 480 a 520 nanometrów. Żel, który nałożony jest na zęby wnika w szkliwo i sięga aż do zębiny, rozpuszczajac nagromadzone przez Ciebie barwniki (przebarwienia). Efekt wybielania zębów tą lampą to wybielanie o 10-16 odcieni w ciągu jednej wizyty. Trwałe rezultaty, które pozwalają się cieszyć egektem od 1 do 1,5 roku. Polecamy ją szczególnie osobom z dużymi przebarwieniami, które spowodowane są niewłaściwą dietą. Palisz, pijesz dużo kawy, herbaty czy czerwonego wina? Ta lampa jest właśnie dla Ciebie.

Charakterystyka lampy LED

lampa-led      Lampa LED jest to standardowa lampa wykorzystywana do wybielania zębów. Emitowana przez tą lampę wziązka światła ma długość fali 465 nanometrów, zaś żel wnika w zewnątrzną powłokę szkliwa i usuwa część osadu. Efektem wybielania jest rozjaśnienie uśmiechu o 4-8 odcieni, zaś cieszyć się efektem można przez około 6-9 miesiecy. Lampę tą polecamy dla osób, które mają niewielką ilość osadu na szkliwe i przebarwienia są powierzchowne. Często zaleca się ją dla podtrzymania efektu wybielania.

Podsumowanie

  LAMPA PREMIUM LAMPA LED
Długość fali 480-520 nm 465 nm
Efekt w odcieniach 10-16 odcieni 4-8 odcieni
Czas utrzymania się efektu 1-1,5 roku 6-9 miesięcy
Jak głęboko wnika żel? Szkliwo i zębina Zewnętrzna wartwa szkliwa
Przeznacznie Silne przebarwienia, Mniejsze przebarwienia, podtrzymanie efektu wybielania