Wybielaj zęby bezpiecznie i skutecznie Wybielaj zęby bezpiecznie i skutecznie

Wybielaj zęby bezpiecznie i skutecznie

  • -

Wybielaj zęby bezpiecznie i skutecznie

Wybielanie zębów powinno spełniać dwa podstawowe wymogi. Powinno być:

  • bezpieczne, bo przecież na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie zębów,
  • skuteczne, bo bez tego wszelkie zabiegi wybielające mijałyby się z celem i byłyby stratą czasu i pieniędzy.

Bezpieczeństwo to podstawa

Nie wszystkie metody wybielania zębów zapewniają pełne bezpieczeństwo. Niektóre pasty wybielające mogą być szkodliwe dla szkliwa np. w przypadku, gdy mają bardzo wysoki wskaźnik ścieralności. Paski wybielające mogą powodować nadwrażliwość zębów, a domowe metody wybielania mogą być przyczyną podrażnień dziąseł.

Jeśli chcemy rozjaśnić nasz uśmiech, powinniśmy przede wszystkim wybrać takie rozwiązanie, które będzie bezpieczne dla naszego zdrowia – nie podrażni dziąseł i nie naruszy struktury szkliwa. Jeśli bowiem ceną za biały uśmiech miałyby być jakiekolwiek dolegliwości związane z zębami i jamą ustną, to byłoby to po prostu nierozsądne.

Wybielanie zębów w Gdańsku to zabieg, który wykorzystuje bezpieczną dla zębów metodę. Żel i lampa używane podczas zabiegu nie naruszają struktury zębów. Metoda ta jest też bezbolesna, więc może się jej poddać każdy, u kogo nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: Czy znasz przeciwwskazania do zabiegu wybielania zębów? Warto zaufać specjalistom z wieloletnim doświadczeniem.

Skuteczność wybielania zębów w Gdańsku

Drugą kwestią, na którą zwracamy uwagę decydując się na wybielanie zębów, jest skuteczność. Interesuje nas tylko taki efekt, który będzie jak najbardziej widoczny i długotrwały.

Wybielanie zębów w Gdańsku to rozjaśnienie uśmiechu o kilka, a nawet kilkanaście odcieni. To, jak bardzo rozjaśnią się zęby, zależy w głównej mierze od źródła przebarwień – od tego, czy powstały one na skutek diety, w wyniku palenia papierosów czy też mają podłoże w chorobach. Rezultaty wybielania utrzymują się od 6 miesięcy nawet do 2 lat, w zależności od stylu życia, diety itp. Można więc cieszyć się efektem białych zębów przez naprawdę długi czas zamiast tygodniami walczyć o chociaż drobną różnicę za pomocą past wybielających czy innych metod.

Zapraszamy do salonu White&Beauty w Gdańsku. Bezpieczeństwo, skuteczność i komfort zabiegu oraz trwałość efektu to właśnie to, czego oczekują nasi Klienci i dokładnie to, co pragniemy im zaoferować.