Wybielanie zębów w Gdańsku Wybielanie zębów w Gdańsku

Wybielanie zębów w Gdańsku

Wybielanie zębów w Gdańsku – zaufaj specjalistom!

Salon White & Beauty w Gdańsku wykorzystuje nowoczesną technologię, która pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Opracowano ją na podstawie wielu badań i doświadczeń specjalistów. Gabinet w Gdańsku powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na usługę wybielania zębów. Biały uśmiech jest bowiem ważnym elementem naszego wizerunku, pragniemy więc możliwie najlepiej o niego zadbać.

Nawet ci, którzy żyją zgodnie z zasadami zdrowego trybu życia, unikają używek, dbają o higienę i regularnie odwiedzają stomatologa, często zmagają się z problemem przebarwionych zębów. Nie da się przecież zrezygnować z jedzenia i picia, które są głównym źródłem substancji barwiących szkliwo. Walka o białe zęby przy pomocy domowych sposobów często okazuje się syzyfową pracą, a wszelkie samodzielne próby zwalczania przebarwień przynoszą mało widoczne i krótkotrwałe rezultaty.

Najnowsze technologie mogą to jednak znacznie ułatwić. Dzięki nim oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy. Marka White & Beauty cieszy się mianem lidera w branży, bo zaufały jej już tysiące klientów. W przyszłości z pewnością zaufają też kolejni, bo White & Beauty jest synonimem profesjonalizmu, efektywności oraz najwyższej jakości obsługi klienta.

Jeśli walczysz o piękny biały uśmiech, nie ryzykuj niesprawdzonych metod. Oddaj się w ręce specjalistów, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejsze technologie i lata doświadczeń. Dzięki  nim Twój uśmiech odmieni się na długo – i będziesz miał ochotę częściej pokazywać go innym. Zapraszamy do White & Beauty w Gdańsku!

Na czym polega wybielanie zębów? 

Wybielanie zębów w Gdańsku odbywa się metodą laserową. Do wyboru posiadamy dwa akceleratory (lampy): elektrouminescencyjny  (LED) oraz halogenowy (lampa Premium). W obu przypadkach zabieg wygląda podobnie. Na zęby pacjenta nakładany jest żel organiczny, który pod wpływem lampy wnika w szkliwo i je rozjaśnia. Żel podczas jednego zabiegu nakładany jest 3 razy, czyli tyle ile jest sesji naświetleń. Każde naświetlanie trwa 15 minut.

Jak działa akcelerator, czyli lampa?

Akcelerator emituje bardzo silne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości oraz dużej długości fali. Światło to jest całkowicie bezpieczne dzięki nowoczesnemu układowi optycznemu oraz specjalistycznym światłowodom. Filtrują one szkodliwe promieniowania ultrafioletowe oraz światło podczerwone.

 

Przebieg zabiegu wybielania zębów w gabinecie White & Beauty w Gdańsku

Wybielanie zębów lampą Premium

Wybielanie zębów lampą Premium

  1. Aby umówić się na zabieg wybielania zębów w salonie White & Beauty należy zadzwonić pod numer 89 650 50 85.
  2. Po przybyciu do gabinetu zapoznajecie się Państwo z przeciwwskazaniami do zabiegu i podpisujecie formularz zgody na zabieg.
  3. Ustalamy odcień zębów przy użyciu wzornika bieli.
  4. Na zęby nakładany jest aktywator oraz żel. Pod wpływem światła z lampy aktywator miesza się z żelem i rozpoczyna się rozjaśnianie.
  5. Podczas jednej wizyty odbywają się 3 naświetlenia po 15 minut każde.
  6. Przy użyciu lusterka i wzornika wspólnie ustala się uzyskany przez pacjenta odcień.
  7. Pacjent musi zapoznać się z zaleceniami po zabiegu, czyli stosowaniem białej diety.

Więcej możesz dowiedzieć się tutaj, pod numerem telefonu 89 650 50 85 lub w naszym gabinecie White & Beauty w Gdańsku.