wybielanie zębów, zabiegi pielęgnacyjne, wybielanie zębów, zabiegi pielęgnacyjne,

Wybielanie zębów – piękny uśmiech w 45 minut

  • -

Wybielanie zębów – piękny uśmiech w 45 minut

Na codzienną pielęgnację swojego wyglądu poświęcasz całą masę czasu. Higiena, zabiegi kosmetyczne, pielęgnacja cery i ciała, makijaż, wizyty u fryzjera, kosmetyczki… długo można tak jeszcze wymieniać. Ale czy wiesz, że wystarczy jedynie 45 minut, by przez długie miesiące nie martwić się kolorem uśmiechu? Wszystko dzięki zabiegowi laserowego wybielania zębów!

Oszczędź cenny czas

Czy wiesz, że na podstawowe zabiegi pielęgnacyjne przeznaczasz w całym swoim życiu nawet kilka miesięcy?

pielegnacja_kobieta_infografika

pielegnacja_kobieta_infografika

źródło

Zabieg wybielania zębów, który trwa 45 minut, jest w tym wypadku niezwykłą oszczędnością czasu. Po tej krótkiej wizycie w salonie White&Beauty w Gdańsku możesz się cieszyć białym uśmiechem przez długie miesiące – nawet do dwóch lat. Nie musisz do listy codziennych zabiegów kosmetycznych dopisywać jeszcze stosowania pasków wybielających czy innych preparatów, a czas, który w ten sposób zaoszczędzisz, możesz przeznaczyć na relaks czy realizację swoich pasji.

45 minut zabiegu

Wybielanie zębów w Gdańsku to zabieg, który wykorzystuje tzw. metodę laserową. Na czym to polega?

Na zęby nakładany jest specjalistyczny żel wybielający. Następnie kierowana jest na nie lampa, której światło aktywuje żel, prowadząc do procesu utleniania się przebarwień. Pojedyncze naświetlanie trwa 15 minut, natomiast cały zabieg składa się z trzech takich naświetlań – łącznie 45 minut.

Efekty wybielania zębów tą metodą są zauważalne od razu po zabiegu. Tuż po naświetlaniach można porównać zęby do skali odcieni i sprawdzić, jak bardzo zmienił się ich kolor podczas tych 45 minut.

Rezultat, w zależności od trybu życia (diety, palenia papierosów itd.) utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat. To oznacza, że nawet przez dwa lata nie będziesz musiała martwić się o kolor zębów ani walczyć o ich biel za pomocą długotrwałych (i nie zawsze satysfakcjonujących) domowych metod. Dzięki temu oszczędzisz swój bezcenny czas, a także pieniądze i… nerwy.

Chcesz wyglądać pięknie, dbać o siebie i cieszyć się pięknym uśmiechem, nie poświęcając na to cennych godzin? Zapraszamy na wybielanie zębów w Gdańsku – przekonaj się, że warto!