Zalety laserowego wybielania zębów Zalety laserowego wybielania zębów

Zalety laserowego wybielania zębów

  • -

Zalety laserowego wybielania zębów

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na zabieg laserowego wybielania zębów? Co przekonuje je do skorzystania z tej usługi? Oto najczęściej wymieniane zalety. Może Ciebie także przekonają?

  1. Widoczny rezultat

To oczywiście podstawa. Najważniejsza jest skuteczność zabiegu. Nikt przecież nie chce wydawać pieniędzy jeśli wybielanie miałoby przynieść znikomą lub żadną różnicę. Wybielanie zębów w profesjonalnym gabinecie jest natomiast jednym z najskuteczniejszych sposobów na wybielanie uśmiechu i może go rozjaśnić nawet o kilkanaście odcieni.

  1. Komfort zabiegu

Wiele osób podkreśla, że dużą zaletą jest komfort. Metody wybielania zębów, które stosujemy w domu, często są mało przyjemne i czasochłonne. W specjalistycznym gabinecie czeka na nas natomiast przyjemny fotel, łatwe w użyciu akcesoria oraz miła i profesjonalna obsługa gwarantująca nam świetne samopoczucie i satysfakcję.

  1. Krótki czas zabiegu

Kuracja paskami wybielającymi czy też walka z przebarwieniami za pomocą past wybielających trwa tygodniami. Natomiast w gabinecie wybielanie zębów to kwestia trzech 15-minutowych naświetlań specjalistyczną lampą. To niezwykła oszczędność czasu, a efekt widoczny jest od razu.

  1. Trwałość efektu

Efekt wybielania zębów utrzymuje się od kilku miesięcy nawet do dwóch lat. Wszystko oczywiście zależy od diety oraz indywidualnych nawyków (palenie papierosów, regularne szczotkowanie zębów), jednakże żadna inna metoda nie daje tak długotrwałych rezultatów. Jeśli dodatkowo dbamy o biel uśmiechu, np. używając specjalnych preparatów podtrzymujących kolor zębów oraz specjalistycznych past do zębów, możemy liczyć na to, że naszym białym uśmiechem będziemy się cieszyć przez długie miesiące.

  1. Bezpieczeństwo

Liczne badania przeprowadzone w Polsce i na świecie udowodniły, że laserowe wybielanie zębów w żaden sposób nie szkodzi zębom. Nie narusza bowiem struktury szkliwa i nie uszkadza go, co zarzuca się niektórym domowym metodom wybielania (np. mycie zębów sodą oczyszczoną). Ponadto przed zabiegiem klient zapoznaje się z wszelkimi przeciwwskazaniami, dzięki czemu zyskuje pewność, że zabieg nie wpłynie w żaden negatywny sposób na jego zdrowie.

  1. Niska cena

Zwłaszcza gdy uda się trafić na takie oferty jak wybielanie zębów w Gdańsku, które kosztuje już od 99 zł. Jest to naprawdę niewysoka cena, biorąc pod uwagę rezultaty, które widzimy po zabiegu.

Czy te argumenty są wystarczająco przekonujące? Zdecydowanie tak, a świadczy o tym wciąż rosnąca liczba zadowolonych z usług klientów. Może do nich dołączysz? Zapraszamy do White&Beauty w Gdańsku!